فرصت استفاده از امتیازات آیگپ تا پایان سال است.

امتیازات کسب شده در آیگپ فقط تا پایان سال با ارزش واقعی قابل استفاده است و با اتمام سال با ضریب یک دهم به سال آینده انتقال پیدا می­کند.

به گزارش روابط عمومی آیگپ، کاربران شبکه اجتماعی تمام خدمات آیگپ تا پایان سال جاری فرصت دارند تا امتیازات دریافتی خود را با همان ارزش واقعی در بسترهای فراهم شده در این شبکه اجتماعی خرج کرده و از آن بهره مند شوند.

از روش‌های کسب امتیاز می توان به انجام تراکنش های مالی  شامل کارت به کارت، خرید شارژ و بسته اینترنتی، پرداخت انواع قبوض و همچنین تراکنش های مربوط به امور خیریه اشاره کرد که هر کدام از آنها 100 امتیاز برای هر کاربر در برخواهد داشت.

ازجمله راه های دیگر کسب امتیاز، نصب آیگپ و عضویت درکانال رسمی است که به ترتیب 100 و 250 امتیاز به همراه دارد. همچنین افراد به ازای هر کاربر جدید 100 امتیاز دریافت خواهند کرد. ایجاد کانال از 10 عضو تا 20 هزار به بالا بین 500 تا 10 هزار امتیاز دارد.

حالا سوال اینجاست که این امتیاز ها کجا کاربرد دارد؟  از جمله راه های خرج امتیازات در آیگپ، تخفیف به میزان 20 درصد از شارژ یا بسته اینترنتی و یا انجام امور خیریه مثل کمک به وضعیت معیشتی خانواده زندانیان، زنان بی سرپرست، آسایشگاه معلولین و .... است.

گفتنی است بهره برداری از امتیازات کسب شده فقط تا پایان سال جاری امکانپذیر است و بعد از آن با ضریب یک دهم به سال آتی منتقل خواهد شد.

اگر تاکنون آیگپ را نصب نکردید برای بهره مندی از خدمات و نصب آیگپ می­توانید عدد 1 را به 10004427 ارسال کنید.