کاربران در آیگپ از طریق سرویس آیکست شنونده پادکست های مورد علاقه خود هستند.

 

به گزارش روابط عمومی آیگپ،امروزه شاهد آن هستیم که پادکست‌های زیادی در بستر تولید و ارائه در شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته‌اند و در همین راستا آیگپ سرویس آیکست را ایجاد نمود تا کاربرانی که علاقمند به پادکست های ایرانی هستند به راحتی و بدون نیاز به نصب اپلیکیشن های دیگر به برنامه های صوتی دسترسی داشته باشند شنیدن آن لذت ببرند.

به همین منظور کاربران آیگپ با مراجعه به بخش آیلند، سرویس پخش و اطلاع رسانی پادکست ها را با عنوان آیکست جستجو می کنند و پس از آن با انتخاب هر یک از پادکست های موجود، وارد کانال مختص به آن پادکست می شوند، بطوریکه می توانند به آرشیو قسمت ها و توضیحات پیرامون آنها دسترسی پیدا کنند.

 

گفتنی است هدف از ایجاد این سرویس حمایت از پادکست سازان ایرانی بوده است.این در حالی است که اگر کاربری قصد تولید پادکست را داشته باشد می‌تواند از بخش ارتباط با آیکست و ثبت کانال اقدام به انتشار پادکست در این سرویس نماید.آچار شلاقی ،نیشابوریا،تمرگینه،بی پلاس،رادیو تراس،کارت صدا و .... از جمله کانالهای پرمخاطب سرویس آیکست در آیگپ می باشد.

 

Icast Igap2

 

اگر جزو آن دسته از کاربرانی هستید که با امکانات آیگپ آشنایی کمتری دارید فقط کافیست اخبار آیگپ را از کانال رسمی آن به نشانی @official دنبال کنید.همچنین اگر آیگپ را تا بحال نصب نکردید شما میتوانید از طریق استورهای ایرانی و یا ارسال عدد ۱ به ۱۰۰۰۴۴۲۷ اقدام نمائید و از امکانات این شبکه اجتماعی از جمله تماس صوتی و تصویری، خدمات پیام رسانی سرویس های پرداخت قبوض، کارت به کارت و ... بهره مند شوید.