زبان خود را انتخاب کنید

 

سرویس شانس بازی در آیگپ راه ­اندازی شد؛ کاربران پیام­رسان آیگپ می­توانند شانس خود را در این سرویس امتحان و امتیاز دریافت کنند.


به گزارش روابط عمومی «آیگپ»، پیام­رسان تمام خدمات اجتماعی آیگپ همواره در زمینه افزایش میزان رضایت و سرویس دهی بهتر به کاربران ایرانی خود فعالیت داشته است. یکی از اقداماتی که این پیام­ رسان انجام می­دهد، ایجاد بستر ها­ی مختلف برای امتیاز دهی به کاربران است.

سرویس شانس ­بازی آیگپ که در بخش آیلند آیگپ قرار دارد، این امکان را برای کاربران فراهم می­کند تا چند بار در روز با چرخاندن گردونه شانس خود را برای دریافت امتیاز امتحان کنند بطوریکه پس از هر بار استفاده از گردونه کاربر این امکان را دارد تا  سه بار شانس خود را امتحان کند؛ هر زمان که گزینه دریافت امتیاز و خروج را انتخاب نمایید، امتیازات آخرین مرحله منظور خواهد شد. لازم به ذکر است که علاوه بر امتیاز دهی، کاربران در دو بخش جایزه ویژه و جایزه بزرگ شانس ­بازی هم شرکت
می­کنند.

شاید سوال بسیاری از کاربران این باشد که این امتیازات را کجا می توانند خرج کنند؟ سرزمین خدمات آیگپ با خدماتی همچون خرید شارژ،بسته اینترنتی ،پرداخت قبوض و ... در حال خدمت رسانی به کاربران خود می باشد. لذا شما می­توانید امتیازات خود را در خرید شارژ و بسته­های اینترنتی تلفن همراه و یا پرداخت قبوض خود و... استفاده نمایید.
یادتون باشه آیگپ همراه هر روز شماست.....