زبان خود را انتخاب کنید

کارگاه آموزشی طراحی استیکر سومین جایزه سال "استیکر" با تدریس علی رادمند به صورت مجازی برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی آیگپ و به نقل از ستاد خبری رویداد، اولین کارگاه جانبی سومین رویداد جایزه سال استیکر در راستای هدفمندی ارسال آثار، به صورت مجازی برگزار شد تا علاقه‌مندان بتوانند با دیدن بخش‌های مختلف کارگاه شامل استیکر و تفاوت آن با تصویر سازی ،ابعاد استاندارد استیکر،اصول طراحی چهره،اندازه قاب استیکر و جداسازی استیکر از پس زمینه نسبت به خلق اثر فاخر برای شرکت در این رویداد اقدام کنند.

علی رادمند کاریکاتوریست، تصویرگر و انیماتور و طراح گرافیک تدریس این کارگاه آموزشی طراحی استیکر ثابت را بر عهده داشته است. وی جوایز بسیاری را در این عرصه از آن خود کرده و همچنین استیکرهای معروفی نیز طراحی و اجرا کرده که مورد استقبال کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته است.

این کارگاه ازروز شنبه 1 آبان‌ماه در سایت جشنواره به نشانی  stickerprize.org در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است تا به صورت رایگان آموزش ببینند.

سومین دوره جایزه سال «استیکر» با رویکرد «ایران فرهنگی» و «شخصیت های ادبی و سینمایی ایران» در سال 1400 به دبیری سید مسعود شجاعی طباطبایی و به همت آیگپ از مهرماه 1400 بوده و تا  21 دی‌ماه سال جاری، همزمان با روز جهانی استیکر که اختتامیه این مراسم برگزار می‌شود، ادامه خواهد داشت.همچنین  این جشنواره دو بخش ویژه با عنوان محصولات ایران خودرو و نمادهای اراضی عباس آباد تهران می باشد.

گاه‌شمار جشنواره نیز بدین شرح است:

مهلت ارسال آثار در مرحله اول: سه شنبه 25 آبان‌ماه 1400

کارگاه آموزشی آفلاین: شنبه 1 آبان‌ماه 1400

انتخاب آثارمرحله اول: یک‌شنبه 30 آبان‌ماه 1400

اعلام اسامی راه‌یافتگان به نمایشگاه: سه‌شنبه 2 آذرماه 1400

مهلت ارسال آثار در مرحله دوم: سه شنبه 30 آذرماه 1400

نشست خبری: سه شنبه 7 دی‌ماه 1400

داوری نهایی: سه شنبه 7 دی‌ماه 1400

مراسم اختتامیه و اهدای جوایز: سه شنبه 21 دی‌ماه 1400 (هم‌‌زمان با روز جهانی استیکر)

نشانی ارسال آثار:

stickerprize.org