سرویس کتابلت در آیگپ با هدف اشاعه فرهنگ کتابخوانی در بین کاربران و استفاده از ظرفیت‌های فضای مجازی برای ترویج کتابخوانی راه‌اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی آیگپ، در حال حاضر با پیشرفت فناوری، مردم وقت کمتری برای مطالعه کتاب‌ها، به ویژه کتاب‌های حجیم دارند. همچنین قیمت کتاب‌های کاغذی نیز افزایش یافته و علاوه بر این حجم کتاب‌ها و منابع منتشر شده بسیار زیاد است. در همین راستا سرویس کتابلت با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی راه اندازی شد. عدم محدودیت زمانی و مکانی در خواندن کتاب از جمله مواردی است که در سایه تکنولوژی اتفاق افتاده است و باید از این فرصت به بهترین نحو ممکن استفاده شود.

 

کاربران برای استفاده از این سرویس کافیست پس از نصب و ورود به آیگپ به بخش آیلند مراجعه و از آنجا وارد سرویس "کتابلت" شوند. در همین راستا از 20 اسفند لغایت 20 فروردین بهره برداری از تمام کتب رایگان
می باشد.این در حالی است که پس از این مقطع زمانی تعداد زیادی از کتاب های موجود در کتابلت رایگان بوده و شما می‌توانید فایل آن‌ها را در اختیار داشته باشید و الباقی کتابها از تخفیف حداکثری برخوردار خواهند بود. در سرویس مذکور کتاب‌های بارگزاری شده بر اساس نظر ناشر و مولف قیمت گذاری می‌شوند. البته بدیهی است که به دلیل حذف چاپ کاغذی قیمت‌ها شکسته شده و با قیمتی پایین تر از پشت جلد عرضه می‌گردد.

 

Ketablet Inner

 

چطور از کتابلت استفاده کنیم؟

 

کاربران آیگپ با استفاده از کد "IGAP" وارد سرویس کتابلت خواهند شد و کتاب‌های درخواستی  در قسمت کتابخانه من قرار می‌گیرند و پس از دریافت کتاب، فایل خود به خود دانلود شده و در این قسمت ذخیره می‌شود. کتابلت این ویژگی را فراهم آورده است که در زمان مطالعه اگر شما از مطالعه دست کشیدید، برای مراجعه مجدد به همان صفحه رفته و ادامه مطالعه را تسهیل می نماید.  همچنینن کتابهای ارائه شده به صورت دیجیتالی،صوتی و حتی چاپی قابل عرضه است.

 

اگر تا به حال آیگپ رو نصب نکردید و از خدمات آن نظیر تماس صوتی و تصویری ،ارسال و اشتراک گذاری فایل با سرعت 5 گیگ ،کارت به کارت و ... بی خبر هستید کافیست از طریق استور های ایرانی اقدام و یا عدد 1 را به 10004427 ارسال نمائید.