همراه اولی ها، قبض آذرماه زیر 10 هزار تومان خود را می توانند از طریق پیام رسان آیگپ پرداخت کرده و پانزده درصد تخفیف بگیرند.

    به گزارش روابط عمومی آیگپ، طی توافقات صورت گرفته شرکت ارتباطات سیار ایران و آیگپ در فاز اول و بصورت آزمایشی مشترکین همراه اولی که قبض آذر ماه آنها زیر 10 هزار تومان باشد، می توانند به شرط پرداخت از طریق آیگپ 15 درصد تخفیف بگیرند.  همچنین پس از اجرای آزمایشی این طرح قرار است در فازهای بعدی مشترکین در بازه های ریالی دیگر و مشترکین اعتباری از این طرح برخوردار گردند.

 کاربران در شبکه اجتماعی تمام خدمات آیگپ می توانند تراکنش های روزانه، پرداخت قبوض، انجام امور خیریه، خرید های روزانه و... را در بستر این پلتفرم انجام دهند و از امکانات و قابلیت های آن بهره مند شوند. در همین راستا کاربران می توانند با مراجعه به بخش آیلند، وارد سرویس پرداخت قبض شوند و با انتخاب "تلفن ثابت و تلفن همراه" تنها با وارد نمودن شماره همراه اول خود استعلام قبض خود را دریافت و جهت پرداخت آن اقدام نمایند.

گفتنی است یکی از راه های دریافت امتیاز، انجام تراکنش های مالی در بستر آیگپ است که در این راستا پرداخت قبوض نیز شامل دریافت امتیاز خواهد شد.
اگر تا به حال جزء کاربران آیگپ نبوده اید و می خواهید از خدمات آن استفاده نمائید، کافیست عدد 1 را به 10004427 ارسال و نسبت به نصب آن اقدام نمائید.