آیگپی‌های همراه اولی می توانند قبض دی ماه خود را با 15 درصد تخفیف پرداخت کنند.

به گزارش روابط عمومی آیگپ، طی توافق شرکت ارتباطات سیار ایران با پیام‌رسان آیگپ در خصوص تخفیف در پرداخت قبض همراه اول، در فاز نخست و به صورت آزمایشی مشترکین همراه اولی که قبض آذر ماه آنها کمتر 10 هزار تومان بود، شامل 15 درصد تخفیف شدند و با توجه به استقبال مشترکین، در فاز دوم این مبلغ تا سقف 30 هزار تومان افزایش داده شده و مشترکین به شرط پرداخت از طریق آیگپ می توانند از این تخفیف بهره مند شوند.
با توجه به اینکه این طرح شامل مشترکان همراه اولی می شود که قبض خود را از طریق آیگپ پرداخت می‌کنند، کاربران می‌توانند با مراجعه به بخش آیلند، وارد سرویس پرداخت قبض شده و با انتخاب «تلفن ثابت و تلفن همراه» تنها با وارد کردن شماره همراه اول استعلام قبض خود را دریافت کرده و برای پرداخت آن اقدام کنند.لازم به ذکر است این تخفیف شامل پرداخت قبض میان دوره نخواهد بود.
کاربران در شبکه اجتماعی تمام خدمات آیگپ می توانند تراکنش‌های روزانه، پرداخت قبوض، انجام امور خیریه، خریدهای روزانه و... را از طریق این پلتفرم انجام دهند و از امکانات و قابلیت‌های آن بهره‌مند شوند.
گفتنی است یکی از راه‌های دریافت امتیاز، انجام تراکنش‌های مالی در آیگپ است که در این راستا پرداخت قبوض صد امتیاز برای هر کاربر در بر خواهد داشت و کاربران می‌توانند از این امتیازها برای خرید شارژ و بسته اینترنتی استفاده کرده و تا سقف 20درصد تخفیف بگیرند.
کسانی که تا به حال جزو کاربران آیگپ نبوده اند و می خواهند از خدمات آن استفاده کنند، می‌توانند عدد 1 را به 10004427 ارسال و نسبت به نصب این پیام‌رسان اقدام کنند.