در بروزرسانی جدید آیگپ، قابلیتی کاربردی به این اپلیکیشن اضافه شد.

به گزارش روابط عمومی آیگپ، در آخرین نسخه ای که اپلیکیشن تمام خدمات آیگپ به بازار ارائه داده است، بسیاری از ساختارها بهبود یافته و امکانات جدیدی نیز به این سوپراپلیکیشن اضافه شده است.

پیش از این، آیگپ در مسیر توسعه قابلیت‌های پیام‌رسانی خود، برای اولین بار در بین پیام‌رسان‌های ایرانی موفق به ایجاد سرویس استوری با نام تجاری "لحظه‌ها" و یا moments شد، اما این سرویس محبوب در گام اول فقط می توانست به صورت شخصی مورد استفاده قرار بگیرد و فقط برای مخاطبین شخص استوری کننده نمایش داده شود.

آیگپ در آخرین نسخه بروزرسانی که به بازار فناوری ارائه کرد این امکان را به وجود آورد که قابلیت لحظه‌ها به کانال‌ها نیز اضافه شود. بدین شکل که سازنده کانال می‌تواند تصاویر مورد نظر خود را در کانال با دنبال کنندگانش به اشتراک بگذارد.

در حال حاضر امکان اشتراک گذاری لحظه‌ها برای ادمین‌های کانال‌ها مهیا نیست و فقط اکانت سازنده کانال قادر خواهد بود از این سرویس کاربردی استفاده کند.

نحوه کار بدین صورت است که بر روی آیکون میکروفون که در پایین صفحه گفتگو قرار دارد ضربه کوچکی زده می‌شود تا این آیکون تبدیل به آیکون لحظه شود، حال با نگه داشتن نشان لحظه، سازنده کانال می‌تواند تصویر مورد نظر را ثبت و ارسال کند و یا از تصاویر ذخیره شده قبلی برای لحظه‌ها استفاده کند.

نکته جالب توجه این است که این قابلیت جدید در همین مدت زمان کوتاهی که همراه با نسخه جدید آیگپ به بازار ارائه شده با استقبال چشمگیر کاربران مواجه شده است.

برای نصب آیگپ و استفاده از قابلیت ها و امکانات مختلف این سوپر اپلیکیشن، کافی است که عدد 1 به 10004427 ارسال و یا از مارکت های داخلی برای دانلود و نصب ارائه شود.