قسمت هفتم تنها برنامه تلویزیونی-اینترنتی تخصصی خودرو روز پنج شنبه 4 دی1399 ساعت 21 در آیگپ به نمایش در خواهد آمد.

به گزارش روابط عمومی آیگپ، قسمت هفتم از فصل ششم تنها تاک شو تخصصی خودرو با نام « اسب بخار» به کارگردانی حامد زارع‌پور و تهیه‌کنندگی محمد مهدی تفضلی و با همکاری آیگپ پنج‌شنبه 4 دیماه ساعت ۲۱ بر بستر این پیام‌رسان پخش می‌شود. این قسمت از هشت آیتم جذاب تشکیل شده است. این بار بر اساس نظرات شما کاربران برنامه اسب بخار به سراغ خودرو پر حاشیه این روزها، محصول جدید گروه خودرو سازی سایپا رفته است. این خودرو سایپا شاهین نام دارد و گروه مستند اسب بخار در بخش تست خود به بررسی این خودرو پرداخته است. مهمان این قسمت اسب بخار آقای شکوهی از مدیران سابق خودرو سازی خصوصی است. همچنین تیم اسب بخار در این قسمت، در آیتم تیپ کار به سراغ  تاکسی های فرودگاه می رود.

 

فصل ششم برنامه اسب بخار هر دو هفته یکبار پنج‌شنبه‌ها ساعت ۲۱ در بستر پیام‌رسان آیگپ منتشر خواهد شد و علاقمندان جهت دیدن این برنامه می‌توانند به بخش مربوطه در آیلند مراجعه کنند.

 

کاربران می توانند از بخش آیلند، این قسمت و قسمت های قبلی اسب بخار را تماشا کنند. همچنین با شرکت در نظر سنجی و مسابقات مختص اسب بخار در قرعه کشی کارت هدیه دیجیتال پانصد هزار تومانی و گوشی هوشمند شرکت داده خواهند شد.