سرویس های ویژه عزاداری حضرت فاطمه زهرا (س) در آیگپ راه‌اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی آیگپ، به دنبال برنامه‌های ویژه عزاداری محرم و اربعین حسینی و در پی استقبال کاربران و عاشقان ولایت و امامت از این سرویس‌ها، آیگپ برنامه ویژه عزاداری ایام شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه صدیقه (س) را به مناسبت دهه دوم فاطمیه آغاز کرد.

این برنامه های ویژه با عنوان اصلی "یاقوت" در حال حاضر در آیگپ در دسترس دوستداران اهل بیت قرار گرفته است.

یاقوت در آیگپ شامل قسمت ها و آیتم های مختلفی است که کاربران می توانند با توجه به حس و حال و علاقه مندی های خود از آن ها استفاده کنند.

ویژه برنامه باب القبله، برنامه ای گفتگو محور و از برنامه های تولیدی همراه اول است که از 12 الی 16 دی ماه هر شب حوالی ساعت 22 از بستر آیگپ پخش خواهد شد.

در قسمت پر طرفدار نواهای ماندگار عاشقان اهل بیت می توانند گوش جان بسپارند به صدای مداحان مطرح کشور، حسن عطایی، محمد حسین حدادیان، محمد حسین پویانفر، محمود کریمی، مجید بنی فاطمه و مهدی رسولی. ضمن این که امکان عزاداری با مداحی های آذری و عربی نیز در سرویس یاقوت مهیا است.

 کاربران آیگپ می توانند داستان ها و کرامات عزاداری را در بخش کلام بزرگان ببینند و بشنوند. گلچین بهترین سبک های مداحی، پادکست های مذهبی، آشنایی با سبک زندگی فاطمی، کانال های رسمی فعالان مذهبی و علی الخصوص بات هوشمند قرآن از دیگر بخش های کاربردی سرویس یاقوت برای ایام فاطمیه است.

کاربران می توانند با ورود به قسمت معرفی محافل حسینی جلسات عزاداری فاطمی را در کل کشور شناسایی کرده و با توجه به شرایط مکانی و زمانی از این محافل مذهبی و عرفانی بهره مند شوند.

برای استفاده از امکانات "سرویس یاقوت" و همچنین سایر خدمات آیگپ، کافیست عدد 1 را به 10004427 ارسال کرده و یا از طریق استورهای داخلی برای دانلود و نصب اقدام کنید.