زبان خود را انتخاب کنید

کودکان معصوم و نیازمند همواره چشم به راه کمک‌های مومنانه خیرین و نیکوکاران هستند و آیگپ پلی ارتباطی میان آن‌ها و کاربران نیکوکار است.

به گزارش روابط عمومی آیگپ، سازمان بین‌المللی کار و سازمان ملل متحد در سال ۲۰۰۲ تصمیم گرفت تا روزی جهانی را برای مبارزه با کار کودکان تعیین کند. در این روز دولت‌ها ونهادهای مدنی و اجتماعی در سرتاسر دنیا تشکل‌هایی ایجاد می‌کنند تا راه حل‌های قابل ارائه‌ای را برای رفع معزل کودکان کار مطرح کنند.

روانشناسان معتقدند که کار کردن در دوره کودکی، زمانی که فکر و تمرکز کودک باید معطوف به بازی، تحصیل و رویاپردازی باشد، ممکن است تأثیرات جبران ناپذیر جسمی و روانی بر کودکان بگذارد و می‌تواند منجر به ناتوانی دائمی شود.

پیام‌رسان آیگپ، در راستای مسئولیت اجتماعی خود مدتها است که تلاش می‌کند تا بستری را به منظور کمک به نیازمندان و همچنین بچه‌های بی سرپرست و بدسرپرست مهیا کند و در همین راستا سرویس خیریه و نیکوکاری را ایجاد کرده تا خیرین فرصتی را برای کمک های مومنانه خود پیدا کنند.

سرویس خیریه و نیکوکاری در آیگپ، پلی است که کاربران می‌توانند از این مسیر مطمئن کمک‌های مادی خود را به دست نیازمندان برسانند.

در روز جهانی مبارزه با کار کودکان، کاربران آیگپ می‌توانند با مشارکت در امور خیریه و نیکوکاری در رساندن کودکان نیازمند به رویاهایشان پیشقدم شوند و برای این کار کافی است که در آیلند بر روی نشان "خیریه و نیکوکاری" کلیک کرده و با انتخاب موسسه و نهاد نیکوکاری که مدنظر دارند، مبلغ دلخواه خود را از طریق آن موسسه به دست کودکان نیازمند برسانند.

برای استفاده از قابلیت‌های آیگپ، می‌توانید این پیام‌رسان را از مارکت‌های داخلی دانلود و نصب کرده و همچنین آیگپ را به دوستانتان معرفی کنید.