زبان خود را انتخاب کنید

"باشگاه آیگپیا" در اپلیکیشن تمام خدمات ایرانی آیگپ راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی آیگپ، در راستای خدمت رسانی پیامرسان آیگپ در حوزه‌های مختلف فرهنگی و آموزشی، این اپلیکیشن بومی بر آن شد تا با راه‌اندازی کلوپی برای همراهان وفادار آیگپ، خدمات ارزش افزوده‌ای را برای کاربران فراهم کند.

در "باشگاه آیگپیا" بخش‌های مختلفی در نظر گرفته شده است که کاربران می‌توانند با مراجعه به آن‌ها، کدهای تخفیف هیجان‌انگیزی را دریافت کنند. به عنوان مثال؛ علاقه‌مندان به فیلم و سریال با کلیک بر روی تایل "کد تخفیف فیلم نت" این کد تخفیف را دریافت خواهند کرد. کد مذکور در حال حاضر اشتراک یکماهه رایگان است و سپس از همان‌جا می‌توان وارد فیلم نت شد.

در بخش کد تخفیف دیجی کالا نیز کاربران می‌توانند کد تخفیف خرید از دیجی کالا را دریافت و با ورود به دیجی کالا به راحتی از این کد استفاده کنند.

در باشگاه آیگپیا کمپین‌های متنوعی وجود دارد که در بازه‌های زمانی مختلف به کاربران اختصاص پیدا می‌کند. این کمپین‌ها به صورت هفتگی به این بخش اضافه شده و در زمینه‌های مختلف سرگرمی، اجتماعی، تخفیف در خریدهای آنلاین و ... خواهد بود.

باشگاه آیگپیا می‌تواند بخشی کاربردی برای استفاده از امتیازات آیگپ باشد چرا که با کسر امتیاز، کدهای تخفیف جالب توجهی به کاربران اختصاص می‌گیرد.

لازم به توضیح است کاربرانی که امتیازات شش ماهه اول سال آیگپ را ذخیره کرده و هنوز موفق به استفاده از آن ها نشده‌اند به راحتی می‌توانند با ورود به "باشگاه آیگپیا" این امکان را داشته باشند که امتیازات خود را برای دریافت کدهای تخفیف کاربردی در موضوعات مورد علاقه خود استفاده کنند.

برای نصب آیگپ و استفاده از خدمات و امکانات این پیامرسان بومی کافی است که عدد 1 را به 10004427 ارسال و یا از استورهای مختلف داخلی برای دانلود و نصب اقدام کنید.