زبان خود را انتخاب کنید

قابلیت پخش زنده برنامه های تلویزیونی به سایر سرویس‌های آیگپ اضافه شده است.

به گزارش روابط عمومی آیگپ، مدتی است که کاربران سوپر اپلیکیشن آیگپ می‌توانند از پخش مستقیم مسابقات ورزشی، سریال های تلویزیونی و سایر برنامه‌های شبکه‌های مختلف سیما از طریق این اپلیکیشن استفاده کنند و این امکان فراهم شده است تا در هر موقعیت و شرایطی، امکان دسترسی به برنامه‌های مورد علاقه کاربران برای آن ها مهیا باشد.

یکی از محبوب‌ترین برنامه‌ها برای کاربران، تماشای پخش زنده مسابقات ورزشی است. زمانی که تلویزیون در دسترس نیست استفاده از قابلیت مذکور در آیگپ به علاقه‌مندان کمک می‌کند تا در هر شرایطی که هستند با یک کلیک پخش زنده مسابقه مورد نظر خود را در گوشی تلفن همراه خود دنبال کنند.

این روزها بحث لیگ ملت‌های والیبال داغ است و به دنبال استقبال مردم از این مسابقات، آیگپ امکان پخش زنده مسابقات تیم ملی ایران را از ابتدای بازی ها تا به امروز فراهم کرده است. هفته دوم لیگ ملت های 2022 که در کشور بلغارستان برگزار می‌شود از روز سه شنبه 31 خرداد ماه آغاز می شود.

اولین دیدار تیم ملی ایران در هفته دوم، مقابل تیم ملی بغارستان، میزبان مسابقات خواهد بود و کاربران می‌توانند این مسابقه دیدنی را ساعت 21:30 سه شنبه از آیگپ دنبال کنند.
سایر مسابقات تیم ملی والیبال ایران در هفته دوم لیگ ملت‌ها به شرح زیر است:

  • ایران- آمریکا، 2 تیرماه، ساعت 21:30
  • ایران-برزیل، 3 تیرماه، ساعت 18:00
  • ایران-کانادا، 4 تیرماه، ساعت 15:00

 

برای استفاده از قابلیت پخش زنده 24 ساعته در شرایط و موقعیت‌های مختلف، کافی است عدد 1 را به 10004427 ارسال کرده و آیگپ را دریافت و نصب کنید.

همچنین برای دانلود و استفاده از این اپلیکیشن می توانید از مارکت‌های مختلف ایرانی نیز استفاده کنید.