سرویس خدماتی پنالتی در آیگپ راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی آیگپ، در پی ورود آیگپ به حوزه فوتبال، این اپلیکیشن تمام خدمات به همراه برنامه فوتبال برتر، برآن شد تا به منظور رفاه حال کاربران فوتبالدوست خود و در راستای مسئولیت اجتماعی در حوزه فوتبال، سرویسی با نام پنالتی را در آیگپ راه‌اندازی کند.

پنالتی در آیگپ، یک سرویس خدماتی است که باعث تعامل هرچه بیشتر کاربران با آیگپ و به دنبال آن مسئولین مربوطه در حوزه ورزش می‌شود.

دوستداران ورزش پرطرفدار فوتبال، که همیشه به دنبال راهی ارتباطی با مسئولان و دست اندرکاران حوزه ورزش و فوتبال در شهر و روستاهای های محل زندگی خود بودند، با نصب آیگپ و ورود به پنالتی می‌توانند یک راه ارتباطی امن و کاربردی با مسئولان مورد نظرشان داشته باشند.

روال کار بدین شکل است که در یک بخش از این سرویس، کاربران استعدادهای فوتبالی شهرو یا روستای خود را در میان نونهالان و نوجوانان شناسایی کرده و بعد از تهیه یک گزارش ویدیویی، با ورود به بخش آیلند و کلیک بر روی تایل پنالتی این گزارش را برای آیگپ ارسال می کنند.

از طرفی اگر هرگونه مشکل، پیشنهاد و یا انتقادی نیز در حوزه فوتبال، استادیوم‌ها، اماکن ورزشی و ... دارند،  با ارسال ویدیویی در آن زمینه برای آیگپ، می‌توانند صدای همشهریان خود نزد مسئولین مربوطه باشند. چرا که آیگپ ویدیوهای ارسالی را در زمینه های ذکر شده در برنامه فوتبال برتر پخش کرده و از این طریق، صدای کاربران را به گوش مسئولان می‌رساند تا با پیگیری موضوعات، قدمی هرچند کوتاه در راستای مسئولیت های اجتماعی برداشته باشد.

علاقه‌مندان می توانند با ارسال عدد 1 به 10004497 و یا دانلود و نصب از طریق مارکت های داخلی، آیگپ را نصب و با ورود به بخش آیلند و کلیک بر روی تایل پنالتی، ویدیوهای مدنظر خود را برای پخش در برنامه فوتبال برتر ارسال کنند.