زبان خود را انتخاب کنید

Digitoon

در راستای افزایش خدمات شبکه اجتماعی آیگپ، با همکاری دیجیتون کودکان می‌توانند کارتون‌های مورد علاقه خود را  بر بستر این پیام‌رسان دنبال کنند.

به گزارش واحد ارتباطات، این روزها ایجاد محیطی سالم و امن در پیام‌رسان‌ها برای کودکان و نوجوانان از اهمیت بالایی برخوردار است. در همین راستا شبکه اجتماعی تمام خدمات آیگپ با همکاری دیجیتون سرویس پخش کارتون خود را راه‌اندازی کرد.

در این سرویس کاربران به کارتون‌های روز ایران و دنیا دسترسی داشته و والدین با توجه به سن کودکان و نوجوانان خود می‌توانند انیمیشن‌های مناسب آنها را انتخاب کنند. در دیجیتون انیمیشن ‌های دوبله شده و زبان اصلی، برنامه های آموزشی، بازی و موزیکال های شاد در دسترس کاربران قرار دارد.

حجم ترافیک این سرویس برای اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و مخابرات نیم بها بوده و برای اپراتورهای آسیاتک، شاتل، پارس آنلاین، داده پردازی فن آوا، رهام داتک، مبین نت و پیشگامان رایگان است.همچنین در این سرویس با خرید اشتراک کاربران می‌توانند با اینترنت رایگان به تماشای انیمیشن‌های مورد علاقه خود بنشینند.

گفتنی است کاربران برای استفاده از سرویس دیجیتون کافیست وارد پیام رسان آیگپ شده و به بخش آیلند مراجعه کنند و با انتخاب سرویس دیجیتون کارتون مورد علاقه خود را تماشا کنند.