امکان خرید و ارسال هدیه برای خانواده، دوستان و آشنایان در مناسبت‌های مختلف توسط افراد و سازمان‌ها در آیگپ مهیا شد.

به گزارش واحد ارتباطات، این روزها که کشور با ویروس کرونا دست و پنجه نرم می‌کند بسیاری از ما به جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی امکان برگزاری مراسم‌ها و یا حضور در آنها را نداریم. اما به راستی مگر می‌توان در روز تولد عزیزانمان به آنها کادو ندهیم و یا برای روزهای خاص مانند روز پدر، روز مادر و... آنها را تنها بگذاریم؟

شبکه اجتماعی تمام خدمات آیگپ در راستای تسهیل خرید هدیه و کادو سرویسی را فراهم کرده است که کاربران به راحتی می‌توانند در آن سفارش خود را ثبت کنند و درب منزل خود و یا دیگران تحویل گیرند.

در همین راستا با کادوبر در هر نقطه ایران که هستید با چند کلیک هدیه خود را انتخاب و خریداری کنید. تیم اجرایی کادوبر با در نظر گرفتن بهترین کیفیت در ارسال و بسته بندی، هدیه شما را با قابلیت متعجب ساختن طرف مقابل ارسال می‌نماید. این سرویس با دسته‌بندی‌های متنوع انتخاب را برای شما آسان کرده است. بخش ویژه آقایان، خانم‌ها و کودکان از جذاب‌ترین بخش‌های این دسته‌بندی است.

در سرویس کادوبر این امکان برای شما ایجاد شده است تا با سفارش گزینه شگفتانه، دوستان و آشنایان خودرا غافلگیر کنید و غیرحضوری لحظات شادی را برای آنها رقم بزنید. همچنین سازمان‌ها و ارگان‌ها نیز به راحتی می‌توانند برای مناسبت‌های مختلف با مراجعه به هدایای سازمانی، اقلام مورد نیاز خود را تامین کنند.

از جمله محصولات قابل ارائه در این سرویس می‌توان به انواع ادکلن، زیورآلات تزیینی، انواع گل، ست کادویی انواع روان نویس، قاب فرش‌های نفیس و... اشاره کرد که شما می‌توانید از سرویس مذکور برای دوستان و آشنایان خود تهیه و برای آنها ارسال کنید.