به استحضار کاربران گرامی می‌رساند که آیگپ جهت واگذاری جوایز و همچنین موارد مورد نظر کاربران صرفا با کاربری رسمی "ارتباطات" با نشان آبی ارتباط خواهد گرفت و هرگونه ارتباطی مبنی بر پشتیبانی و ... از نظر آیگپ مورد تایید نبوده و کلاهبرداری است.

  • به هیچ وجه رمز ارسالی برای ورود به اکانت را در اختیار دیگران قرار ندهید.
  • برای بررسی مشکلات کاربر، نیازی به دریافت کد ارسالی به شماره موبایل نیست.
  • مرجع رسیدگی به محتوای مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران، آیگپ است و کاربران در صورت مشاهده باید موارد را از طریق بات پشتیبانی آیگپ اعلام کنند و حق تهدید به مسدودی برای هیچ یک از کاربران وجود ندارد.
  • تمامی گزارشات ارسالی کاربران، توسط کارشناسان پشتیبانی بررسی خواهند شد و تعداد گزارشات در مسدود شدن کاربران تاثیرگذار نیست.

قوانین و تعرفه‌های استفاده از اینترنت برای آیگپ

پیام رسان

ارسال و دریافت پیام‌های مختلف شامل پیام متنی، صوتی، فایل‌های عکس و ویدیو و تماس صوتی و تصویری، همگی با تعرفه 66% تخفیف اینترنت برای کاربران محاسبه می‌شود.

آیگپ تی وی

آیگپ تی وی بخش ویژه آیگپ برای تماشای به روزترین فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی و خارجی است. استفاده از این بخش با تعرفه تمام بها اینترنت خواهد بود.

دورمی

دورمی در آیلند یک دورهمی دوستانه است. سرویسی برای برگزاری کنفرانس، جلسات، کلاس‌های آنلاین و حتی دورهمی‌های مجازی دوستانه است. دورمی با تعرفه تمام بها اینترنت محاسبه می‌شود.

پخش شبکه‌های تلویزیونی تیوا

بخشی در آیلند برای پخش شبکه‌های تلویزیونی در نظر گرفته شده است که تعرفه محاسبه اینترنت این قسمت برای کاربران یک دوم است.

شبکه اختصاصی کودک آیگپ تی وی

یکی از قسمت‌های پرمخاطب در آیلند، بخش آی کیدز، شبکه اختصاصی کودک آیگپ تی وی است که به پخش انیمیشن‌های روز دنیا با دوبله های جذاب اختصاص دارد. نحوه محاسبه اینترنت این قسمت به صورت تمام بها است.

 

لازم به ذکر است که بخش آیلند در آیگپ شامل قسمت‌های متنوع و مختلفی است که با توجه به کمپین‌ها و مناسبت‌های مختلف به سایر سرویس ها اضافه می‌شود. تعرفه استفاده از اینترنت در تمامی موارد فوق بر روی تایل مورد نظر به کاربران محترم اعلام خواهد شد.