زبان خود را انتخاب کنید

انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ برای تعیین نمایندگان دوازدهمین دوره مجلس برگزار خواهد شد  و پیام‌رسان آیگپ به عنوان یک پیام‌رسان بومی همراه نامزدهای انتخاباتی و اقشار مختلف مردم در این انتخابات خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی آیگپ، در راستای اجرایی کردن سیاست‌های کلی انتخابات، ابلاغی مقام معظم رهبری و به منظور تحقق عدالت انتخاباتی و فرصت‌های برابر تبلیغاتی، آیگپ به عنوان یک پیام‌رسان‌ بومی، زیرساخت‌های لازم برای بهره‌گیری نامزدهای محترم حوزه‌های انتخابیه را از این بستر به منظور انجام فعالیت‌های تبلیغاتی فراهم کرده است.

کیومرث حاجی رحیمیان، مدیرعامل آیگپ در این خصوص اظهار داشت: پیام‌رسان آیگپ وظیفه خود می‌داند که با بهره‌گیری از نهایت امکانات و توانمندی‌های خود در ایجاد بستری مناسب برای نامزدهای حوزه‌های مختلف انتخابیه تلاش کند و مناسب‌ترین امکانات را برای اطلاع‌رسانی از برنامه‌های نامزدهای محترم در اختیار آن‌ها قرار دهد. ثبت کانال با نشان ویژه (تیک آبی)، ایجاد صفحه ویژه انتخابات، امکان پخش زنده و تبلیغات هدفمند و ارسال پیام تبلیغاتی از مهمترین خدماتی است که آیگپ می‌تواند به نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس ارائه دهد.

وی در ادامه تاکید کرد: پیام‌رسان‌های ایرانی می‌توانند نقش موثری را در افزایش مشارکت‌های مردمی، فضای پرشور انتخاباتی و کاهش هزینه‌های تبلیغاتی نامزدها ایفا کنند و آیگپ به عنوان یکی از پیام‌رسان‌های ایرانی وظیفه خود می‌داند که امکانات خود را در اختیار فضای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی قرار دهد.

حاجی رحیمیان در پایان اذعان داشت: کاندیداهای محترم می‌توانند با مراجعه به صفحه ویژه انتخابات در سایت سازمان فناوری اطلاعات به نشانی ito.gov.ir/election  نسبت به ثبت مشخصات خود در پیام‌رسان آیگپ اقدام کنند و به دنبال آن، کاربران این پیام‌رسان با ورود به بخش آیلند از برنامه‌ها و اخبار و اطلاعات نامزدهای حوزه انتخابیه مد نظر خود مطلع خواهند شد.