زبان خود را انتخاب کنید

تیم ملی فوتبال ایران در سومین و آخرین بازی مرحله گروهی خود در جام ملت های آسیا به مصاف امارات خواهد رفت و این بازی نیز همچون بازی‌های گذشته تیم ملی در جام ملت‌ها به صورت زنده از آیگپ پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی آیگپ، تیم ملی فوتبال ایران که در جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ حضور دارد، عصر سه شنبه ۳ بهمن در دور سو و آخر مرحله گروهی از ساعت ۱۸:۳۰، در ورزشگاه اجوکیشن سیتی رو در روی تیم ملی امارات قرار خواهد گرفت.

تیم ملی فوتبال ایران در حال حاضر با ۶ امتیاز در صدر جدول گروه C قرار دارد و می‌تواند با کسب حتی یک تساوی از این بازی صدرنشینی خود را در این گروه قطعی کند. صعود تیم امارات به مرحله یک هشتم نهایی اما هنوز قطعی نشده و این تیم برای مطمئن شدن از صعود، باید از ایران امتیاز بگیرد در غیر این صورت باید منتظر نتیجه دیگر دیدار این گروه بین تیم‌های فلسطین و هنگ کنگ باشد.

در راستای پخش زنده مسابقات ورزشی از آیگپ با گزارش اختصاصی، دیدار تیم ملی فوتبال ایران مقابل آیگپ نیز ساعت ۱۸:۳۰ سه شنبه 3 بهمن ماه از پیام‌رسان آیگپ به صورت زنده پخش خواهد شد.

دوستداران فوتبال می توانند برای تماشای مسابقات ورزشی با گزارش اختصاصی و همچنین استفاده از سایر خدمات آیگپ، این اپلیکیشن را از طریق مارکت‌های داخلی و یا سایت رسمی آیگپ (igap.net)  دانلود و نصب کنند.