زبان خود را انتخاب کنید

در صورت استفاده نکردن از امتیازات جمع آوری شده در شش ماهه اول سال، فقط یک دهم آن امتیازات در ادامه حفظ خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی آیگپ، امتیازهای کاربران آیگپ طبق روال همیشه دوبار در سال منقضی می شود، بنابراین پیشنهاد می‌شود قبل از سررسید زمان پایان اعتبار، کاربران آیگپ از امتیازات خود استفاده کنند.
برهمین اساس فرصت استفاده از امتیازات کسب شده در آیگپ در شش ماه اول سال فقط تا پایان شهریور ماه است و این امتیازات فقط تا پایان تابستان با ارزش واقعی قابل استفاده است و با اتمام تابستان با ضریب یک دهم به نیمه دوم سال انتقال پیدا می‌کنند.

از روش‌های کسب امتیاز می توان به انجام تراکنش های مالی همچون؛ کارت به کارت، خرید شارژو بسته اینترنتی، پرداخت انواع قبوض، تراکنش های مربوط به امور خیریه و همچنین پیش بینی مسابقات ورزشی، ساخت کانال، عضویت در کانال رسمی آیگپ، دعوت از دوستان برای عضویت در آیگپ و ...اشاره کرد.

کاربران آیگپ برای خرج امتیازات خود کافی است از روش خرید شارژ و بسته اینترنتی تا سقف 20% تخفیف و بخش‌های مختلف خیریه تا سقف 10000 امتیاز استفاده کنند.

اگر تاکنون آیگپ را نصب و یا بروزرسانی نکرده اید برای بهره مندی از خدمات و نصب آیگپ می‌توانید از طریق مارکت های داخلی و یا وبسایت رسمی آیگپ igap.net برای دانلود، نصب و یا بروزرسانی اقدام کنید.