زبان خود را انتخاب کنید

بار دیگر ماه میهمانی خدا فرا رسید و هم‌زمان با حلول این ماه پر خیر و برکت، سرویس‌های مربوط به رمضان نیز در اختیار کاربران آیگپ قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی آیگپ، از امروز و هم‌زمان با شروع ماه مبارک رمضان که امسال با ایام عید نوروز متقارن شده است  و با توجه به استقبال کاربران از خدمات اپلیکیشن‌ها و پیام‌رسان‌ها،  سرویس‌های خدماتی کاربردی مربوط به این ماه برای استفاده کاربران آیگپ فعال شد.

کاربران روزه دار با  استفاده از سرویس "عید دیدنی خدا" در لحظات پر فیض رمضان می توانند با چند کلیک از خدمات این سرویس برخوردار شوند. روزه‌داران با ورود به بخش آیلند و کلیک بر روی نشان "عید دیدنی خدا" فضایی خاص، معنوی و کاربردی را تجربه خواهند کرد که نیاز به هر گونه اپلیکیشن و رسانه دیگری را برای آن‌ها مرتفع می‌سازد.

با اولین کلیک به صورت روزانه، دعای مربوط به آن روز پیش روی کاربران خواهد بود. اوقات شرعی یکی دیگر از بخش‌های فعال در این سرویس است که از کاربردی‌ترین ملزومات روزه داران برای ماه مبارک رمضان است.

بات جامع رمضان را شاید باید پررنگ ترین و کاربردی ترین قسمت این سرویس متنوع دانست.

دستیار هوشمند‌ احکام و احادیث، کاربران را از جستجو در فضای اینترنت و یا کتب دینی مختلف بی نیاز کرده و استفاده کنندگان از این سرویس می توانند به ساده ترین روش ممکن و در کمتر از چند ثانیه به دعاهای مختلف این ماه آسمانی و احکام و احادیث مربوط به آن دسترسی داشته باشند.

احکام مختلف روزه، آیات قرآن کریم، دعاهای ماه مبارک، توصیه‌های پزشکی مربوط به ایام روزه داری و ... برخی از امکانات و خدماتی است که در این بات کاربردی برای روزه داران در نظر گرفته شده است.

و اما نشان "کانال‌های ماه رمضان" که همه کانال‌های آیگپ، حاوی محتوای مربوط به ماه رمضان را در خود جای داده است.

روزه داران و علاقه مندان به استفاده از سرویس "عید دیدنی خدا" برای استفاده از خدمات متنوع سرویس مذکور باید آیگپ را بر روی تلفن همراه خود نصب کنند و با ورود به بخش آیلند، با یک کلیک به همه امکانات مذکور دسترسی پیدا کنند.