سینمای خانگی آیگپ با ارائه فیلم‌ها و سریال‌های روز دنیا می‌تواند گزینه مناسبی برای پر کردن اوقات فراغت کاربران باشد.

به گزارش روابط عمومی آیگپ، تلویزیون آیگپ یکی از قسمت‌های این اپلیکیشن است که مخاطبان بسیاری را به خودش اختصاص داده است. این روزها که بازار تلویزیون های اینترنتی و پلتفرم‌های مختلف ارائه فیلم و سریال در دنیای دیجیتال داغ است، آیگپ با ارائه محتوایی متفاوت در بخش آیگپ تی وی توانسته است که مخاطبان خود را پیدا کرده و به بهترین شکل آن‌ها را راضی نگه دارد.

بخش آیگپ تی وی در پیام‌رسان تمام خدمات آیگپ، بخش ویژه‌ای است که کامل‌ترین آرشیو فیلم‌های روز دنیا را در اختیار دارد و به مخاطبانش ارائه می‌دهد.

سینمای خانگی آیگپ با جداسازی و فهرست بندی کامل، کار مخاطبانش را برای جستجو نیز راحت کرده است.

در قسمتی، عناوین پیشنهادی مطرح شده است. این بخش فیلم‌ها و سریال‌های پیشنهادی آیگپ به مخاطبانش است و کاربران می‌توانند در صورتی که فیلم خاصی را مد نظر ندارند از فیلم‌ها و سریال‌های این قسمت انتخاب و تماشا کنند.

بخش بعدی، تازه‌های سینماست. به‌روزترین فیلم‌ها و سریال‌های دنیا در این قسمت قرار می‌گیرد و علاقه‌مندان می‌توانند جدیدترین فیلم‌ها را با بهترین کیفیت، از این بخش انتخاب کرده و دنبال کنند.

دسته‌بندی بعدی مربوط به ایرانی و یا خارجی بودن فیلم‌ها و سریال‌ها است که کاربران با توجه به علاقه شخصی خود می‌توانند از بین سریال‌ها و فیلم‌های خارجی و یا ایرانی انتخاب خود را داشته باشند.

یکی از اقدامات کاربردی آیگپ در بخش آیگپ تی وی، جداسازی فیلم‌ها از سریال‌ها است. علاقه‌مندان به دنبال کردن سریال‌ها می‌توانند سریال مورد نظر خود را از فهرست معرفی شده انتخاب کرده و تماشا کنند.

فیلم‌های موجود در آیگپ تی وی از لحاظ ژانر نیز دسته‌بندی شده‌اند تا کاربران به راحتی از میان ژانرهای مورد نظر خود، فیلم و سریال مورد علاقه‌شان را انتخاب کرده و از تماشای آن لذت ببرند.

علاقه‌مندان، برای استفاده از امکانات آیگپ تی وی باید عدد 1 را به 10004427 ارسال کرده و پس از نصب آیگپ از قسمت آیلند وارد تایل آیگپ تی وی شوند.

برای دانلود و نصب آیگپ می‌توان از استورهای داخلی و یا وبسایت آیگپ به آدرس igap.net نیز استفاده کرد.