بین کاربران ایرانی تمایل و علاقه زیادی به استفاده از سیستم‌عامل آی او اس وجود دارد. به همین دلیل، تیم آیگپ تصمیم گرفت تا نسخه آی او اس آیگپ را بیشتر توسعه بدهد. در این مدت گزارش‌هایی مبنا بر عدم عملکرد صحیح برخی قسمت‌های اپلیکیشن در نسخه آی او اس دریافت کریم و تصمیم گرفتیم در جهت عملکرد بهتر و راحتی کاربران بهبودهایی را در نسخه جدید آی او اس (0.6.1) آیگپ اعمال کنیم:

  • دانلود چند فایل به‌صورت هم‌زمان: در نسخه‌های قبلی امکان دانلود بیش از یک فایل به‌صورت هم‌زمان وجود نداشت، همچنین کاربر نمی‌توانست روند دانلود را متوقف و دوباره آغاز کند. در نسخه جدید می‌توانید تا علاوه بر دانلود چند فایل به‌صورت هم‌زمان، دانلود را متوقف کرده و هر زمان که خواستید آن را مجدداً آغاز کنید.
  • بهبود محتوای به اشتراک گذاشته‌شده: ازاین‌پس در قسمت محتوای به اشتراک گذاشته‌شده (Shared Media)، می‌توانید تمامی فایل ها را شامل عکس، ویدیو، فایل صوتی، موسیقی، لینک و ... دانلود کنید و پخش کنید.
  • نمایش پیام‌های پاسخ‌داده‌شده: ممکن است در نسخه قبلی به دلیل عدم نمایش پیام‌های پاسخ‌داده‌شده با مشکل مواجه شده باشید. از این به بعد در گفتگوها زمانی که اقدام به پاسخ دادن به پیامی می‌کنید، پیام مربوطه به شما و مخاطبتان نمایش داده خواهد شد.