امروز نسخه‌های جدید آیگپ برای تمام پلتفرم‌ها منتشر شد. در این نسخه، تمام خدماتی که در آیگپ ارایه میشه در "آیلند، سرزمین آیگپ"تجمیع شده تا شما آیگپی های عزیز از خدماتی که به آیگپ اضافه میشه بهره مند بشین.

آیلند یک ویژگی جدید هم داره، و اون باشگاه آیگپی هاست! آیوند، اسم باشگاه کاربران ماست که بزودی برای همه فعال میشه. در اولین گام کاربران قدیمی آیگپ با این بروز رسانی ۵۰ امتیاز دریافت خواهند کرد.

راستی با این بروز‌رسانی و همزمان با سی‌و‌دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، کمپین «با آیگپ؛ کار خیر مثل آب خوردنه» فعال میشه.
در این کمپین کافیه آیگپ رو نصب کنی، به صفحه ویژه نمایشگاه بری، بعدش کُدهایی توی بروشور، محوطه نمایشگاه و غرفه آیگپ رو اسکن کنی. اینجوری علاوه بر اینکه توی قرعه کشی 5 دستگاه تلفن همراه هوشمند شرکت میکنی، با دریافت رایگان یک بطری آب از غرفه های آیگپ 50 امتیاز میگیری و در کمپین “کار خوب کردن، مثل آب خوردن” دی‏دی واتر هم مشارکت میکنی.

 

A6 Back RGB 1

برای اینکه توو قرعه کشی حضور داشته باشی فقط کافیه کُدها رو از طریق صفحه ویژه نمایشگاه در آیگپ اسکن کنی تا همینجور امتیازات اضافه بشه و به 1000 امتیاز برسی، اونوقت توی قرعه‏‌کشی شرکت داده میشی، هرچقدر امتیازت بیشتر از 1000 باشه شانس برنده شدنت بیشتره، یادت هم باشه که هر یک ساعت یکبار می‏تونی هر کُدِ بروشور یا محوطه نمایشگاه رو دوباره اسکن کنی تا امتیاز و شانست برای برنده شده بیشتر بشه. خیلی راحته فقط کافیه امتحان کنی!
یادتون باشه، قرعه کشی “5 دستگاه تلفن همراه هوشمند” بعد از پایان نمایشگاه انجام میشه.

راستی!!!

استفاده از آیگپ تا همیشه رایگانه و تازه ترافیک اینترنتش هم فقط یک سومش محاسبه میشه.

دانلود مستقیم هوشمند:
d.igap.net/iGap

 

نسخه جدید اندروید (1.1.3) - وب (6.0.2) – آی‌او‌اس (0.9.0)

  • اضافه شدن ویترین
  • امکان ثبت معرف
  • اضافه شدن باشگاه آیگپ
  • بهینه سازی و رفع برخی از مشکلات