فناوری پیشرفت می‌کند و بدون این‌که متوجه شویم ما را با خود همراه می‌کند که درنهایت به نفع ماست. یکی از انعکاس‌های پیشرفت فناوری، استفاده گسترده ما از تلفن هوشمند است. تلفن‌های هوشمند با امکانات متنوعی که در اختیار ما می‌گذارند به یکی از ملزومات زندگی تبدیل‌شده‌اند. یکی از این امکانات کیف پول دیجیتال است. تصور کنید تلفن همراهتان نقش کیف پول شما را بازی کند و هر زمان که نیاز داشتید، به‌صورت آنلاین از آن استفاده کنید. با این روش دیگر نه‌تنها نیازی به حمل پول نقد ندارید، بلکه از بابت امنیت آن هم خیالتان راحت است، اما ...

کیف پول دیجیتال چیست؟

فلسفه کیف پول دیجیتال، دسترسی به نقدینگی به‌صورت آنلاین است. به عبارت دیگر، از کیف پول دیجیتال برای تراکنش های الکترونیکی استفاده می‌شود. هر کاربری می‌تواند با استفاده از کیف پول دیجیتال اقدام به تراکنش‌های مالی کند، مثل خرید از یک فروشگاه آنلاین یا شارژ سیم‌کارت.

کیف پول دیجیتال در آیگپ

تیم توسعه‌دهنده آیگپ پس از افزودن امکان پرداخت‌های مالی به نسخه قبلی، حال علاوه بر رفع یک سری ایرادات جزئی، در ادامه همکاری با تجارت الکترونیک پارسیان برنامه پیگیر را به نسخه جدید اندروید (0.9.0) این پیام‌رسان اضافه کرده است. پیگیر می‌تواند به عنوان یک کیف پول دیجیتال ویژگی‌هایی کاربردی را به کاربر ارائه دهد:

  • خرید از فروشگاه‌ها بدون نیاز به پول نقد و با استفاده از اسکن بارکد
  • پرداخت به اطرافیان
  • پرداخت کرایه تاکسی با استفاده از اسکن بارکد
  • پرداخت هدیه به دوستان
  • پرداخت و دریافت دنگ
  • پرداخت و دریافت اقساط

توجه داشته باشید کیف پول پیگیر یکی از محصولات شرکت تجارت الکترونیک پارسیان است و توسط این شرکت پشتیبانی می‌شود.

کلیه خدمات مالی مذکور توسط شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (تاپ) پشتیبانی می‌شوند و پیام‌رسان آیگپ و گروه توسعه فناوری های هوشمند کیان ایرانیان در این زمینه به‌عنوان یک بستر واسطه فعالیت می‌کند و هیچ مسئولیتی ندارد.

همچنین برای پیگیری امور مالی مذکور و مشکلات پرداخت، می‌توانید با شماره تلفن ۰۲۱-۲۳۱۸ تماس بگیرید.