یکی از راه‌های کسب درآمد در دنیای امروز، تبلیغات از طریق کانال‌های مختلف در شبکه‌های اجتماعی گوناگون است. هر چقدر کانال‌ها، دنبال کننده بیشتری داشته باشند، قیمت تبلیغات از طریق آن‌ها گرانتر خواهد بود. در نتیجه رقابت، برای داشتن یک کانال پر مخاطب دغدغه بسیاری از کاربران است. در حال حاضر و با گسترش پیام رسان‌های داخلی بازار کانال‌های مختلف و تبلیغات گرفتن در این بخش هم حسابی داغ شده است. این کانال‌ها اما در بیشتر مواقع توسط مدیران اصلی ساخته نشده و افراد دیگر تنها از اسم یک کانال مشهور استفاده می‌کنند.

در همین راستا شرایطی در پیام رسان آیگپ فراهم شده تا مدیران کانال‌های پرمخاطب، بتوانند کانال خود در این پیام رسان را از افراد پس بگیرند و مدیریت آن را بر عهده داشته باشند. با اینکار برندی که طی سالها فعالیت در بین عموم مردم شناخته شده است، به صاحبان اصلی آن بازگردانده می‌شود.

پیام رسان آیگپ تلاش کرده تا با یک روش ساده کانال‌های پرمخاطب در دیگر شبکه‌های اجتماعی را با کانال اصلی همسان کند. در نتیجه اگر قصد شروع فعالیت در پیام‌رسان آیگپ را دارید و با در دسترس نبودن آی‌دی‌های مربوط به برندتان مواجه هستید؛ می‌توانید با مطالعه این راهنما و انجام دستورالعمل‌های ذکر شده در آن برای بازگردانی شناسه (آی‌دی) موردنظرتان اقدام کنید:

  • شناسه در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها بنام درخواست کننده ثبت شده باشد.
  • حداقل ۱۰۰ محتوا منتشر شده داشته باشد.
  • از تاریخ انتشار اولین محتوا حداقل یکسال گذشته باشد.
  • تعداد کاربران کانال حداقل ۵۰۰ نفر باشد.
  • کانال درحال حاضر فعال باشد.
  • شناسه درخواستی هم نام دامنه کامل سایتی باشد که متعلق به درخواست کننده است.

 

فرم درخواست

[quform id="3" name="درخواست بازگردانی شناسه"]