روزهای آغازین سال 1396 بود که طراحی بلاگ اپلیکیشن آیگپ نهایی شد و در دسترس مخاطبان قرار گرفت. در آن روزها تیم آیگپ از این که نتیجه کارش را به مخاطبان ارائه می‌داد شور و اشتیاق زیادی داشت، ولی از همان ابتدا می‌دانستیم که برای حفظ رضایت کاربران هرگز نباید دست از تلاش بی‌وقفه برداریم و همواره برای به‌روز نگه داشتن خودمان به ایده‌های جدید نیاز داریم.

در این دوره، تعامل مستمر با کاربران و استقبال از انتقادهای سازنده جامعه مخاطب، تیم آیگپ را بر آن داشت تا دست به کار شده و طرح جدیدی را برای ارائه به شما عزیزان پایه ریزی کنند.

نتیجه این ایده‌ها و تلاش‌ها نسخه جدیدی است که با استانداردهای به‌روز جهانی مطابقت دارد و امروز در دسترس شما کاربران عزیز قرار گرفته است.

تجربه کاربری بهتر

اگر در نسخه قبلی شاهد میزان کمی ازعدم هماهنگی در بخش های مختلف بلاگ بودیم، در نسخه جدید بلاگ آیگپ تلاش شده است تا با استفاده از الگوهای هماهنگ و مشخص در بخش های مختلف، این ایراد برطرف شود و قالبی یکدست تمام فضای بلاگ را در بر بگیرد.

از طرفی دیگر، با توجه به تمایل کاربران به استفاده از تبلت و موبایل، در طراحی نسخه جدید تغییراتی اعمال شده است تا تجربه گردش در بلاگ با استفاده از این دستگاه‌ها، برای کاربران دلپذیرتر و جذاب‌تر باشد.

رابط کاربری بهتر

امروزه زیبایی بصری یکی از فاکتورهای اصلی موفقیت در فضای آنلاین است. اهمیت این موضوع به صورت کارشناسی شده در نسخه جدید بلاگ آیگپ اعمال شده است. استفاده بهینه از رنگ سفید در نسخه جدید، نه تنها باعث انتقال حس مثبتی در بازدیدکنندگان می‌شود، بلکه میزان خوانایی متن و جلوه محتوای تصویری را افزایش می‌دهد.

دسته بندی‌ها

برای دسترسی سریع‌تر و راحت‌تر بازدیدکنندگان، مطالب منتشر شده در نسخه جدید بلاگ، در دسته بندی های مشخصی قرار می‌گیرند. این مطالب در دسته بندی های مختلف شامل به‌روز رسانی، اخبار آیگپ، مطالب آموزشی و در رسانه ها تفکیک می‌شوند.