کدهای فعال سازی آیگپ چگونه و با چه شماره ای برای شما ارسال می شوند؟

برای تایید ثبت نام شما در آیگپ بعد از وارد کردن شماره تلفن خود پیامکی از جانب سرورهای آیگپ به تلفن همراه شما ارسال می گردد که با دریافت این کد، ثبت نام شما تکمیل می گردد .

اگر ثبت نام در آیگپ را برای اولین بار انجام می دهید، کد فعال سازی را به صورت پیامک بر روی تلفن همراه خود دریافت خواهید کرد؛ اما اگر این برنامه را پیش از این نصب و در آن ثبت نام کرده اید و اکنون می خواهید آن را بر روی دستگاه دیگری نیز داشته باشید، کد فعال سازی جهت ثبت نام بصورت پیغامی در آیگپ نصب شده بر روی دستگاه اولیه ارسال می شود.

در صورتی که از برنامه خارج شده اید برای ورود مجدد باید شماره تلفن خود را وارد کرده تا کد فعال سازی را دریافت نمایید؛ در این شرایط کد فعال سازی هم بصورت پیامک و هم بصورت پیغامی در آیگپ برایتان ارسال خواهد شد.

02 204x300

03 300x200 04 300x200

در صورتی که شما از طریق نسخه ی وب تمایل به ورود به آیگپ را دارید پیامک فعال سازی به تلفن همراه شما ارسال می گردد و شما باید به صورت دستی این کدفعال سازی را وارد نمایید.

1 300x200 5 300x200

 

چنانچه از طریق سرورهای داخل ایران با آیگپ در ارتباط باشید، شماره پیامک ارسالی ۱۰۰۰۴۴۲۷ خواهد بود.

در صورتیکه ارتباط شما با سرورهای خارج از کشور آیگپ برقرار باشد، پیامک فعال سازی از طریق سرور فرانسه با شماره ۳۳۶۴۴۶۴۴۴۲۷+ برای شما ارسال خواهد شد؛ و هرگاه به هر دلیلی امکان ارسال از طریق سرور فرانسه وجود نداشته باشد، پیامک مذکور از سرور کشور انگلستان و با شماره ای تصادفی برای شما ارسال می گردد.

اگر به شماره ۴۴۲۷ که در شماره های ایران و فرانسه تکرار شده است بر روی صفحه کلید گوشی خود دقت کنید، کلمه iGap را خواهید دید.

000 204x300