صفحه رسمی آیگپ در وب

با توجه به اینکه شما می توانید به جز استفاده از اپلیکیشن آیگپ بر روی گوشی موبایل، از آن تحت وب نیز استفاده کنید؛ در ابتدا باید برای دسترسی به آن وارد سایت www.igap.net شوید.

1 29 300x200

 

در صفحه باز شده قسمت های مختلفی از جمله نسخهٔ وب، بلاگ، ویکی، پشتیبانی و نیز گزینه تبدیل زبان به انگلیسی دیده می شود که برای استفاده از برنامه در حساب کاربری خود گزینه نسخهٔ وب را می توانید کلیلک کنید.

 

بلاگ

برای دسترسی به بخش بلاگ می توانید بر روی گزینهٔ آن کلیک کرده و توضیحات مربوط به آن را مشاهده کنید. در این قسمت می توانید به تمامی دستورالعمل ها و آموزش هایی دسترسی پیدا کنید که توضیحات مربوطه به استفاده از برنامه آیگپ چه از طریق گوشی موبایل و چه رایانه های شخصی کاملاً توضیح داده شده اند.

2 27 300x200

 

پشتیبانی

در قسمت پشتیبانی در حقیقت شما می توانید سؤالات خود را پرسیده و یا مشکلات مربوط به برنامه، انتقادات و حتی پیشنهادات خود را ارائه دهید تا تیم فنی پشتیبانی آیگپ در اولین فرصت ممکن پاسخگو باشند.

در این قسمت با کلیک بر روی گزینهٔ پشتیبانی، صفحه ای باز می شود که برای ایجاد درخواست باید شماره موبایل خود را وارد کرده و گزینهٔ مرحله بعد را کلیک کنید.

1 28 300x200

 

در این صفحه شماره موبایل وارد شده نمایش داده می شود و قسمتی دیگر برای وارد کردن پیامک کد تأیید هویت ارسال شده به همان شماره را می توانید ببینید. بنابراین کد دریافتی را وارد کرده و برای رفتن به مرحله بعد گزینه بررسی کد را کلیک کنید. (در صورتی که شماره موبایل وارد شده صحیح نباشد و یا کدی دریافت نکرده اید می توانید با کلیلک بر روی گزینه مربوطه و بازگشت به صفحه اول شماره را تغییر دهید).

2 26 300x200

 

اگر کد وارد شده تأیید شود صفحه جدیدی برای شما باز می شود که می توانید درخواست خود را در قالب یک پیام به همراه موضوع وارد کرده و گزینه ایجاد را کلیک کنید (شماره موبایل وارد شده همچنان برای شما نمایش داده می شود).

3 27 300x200

 

نهایتاً با صفحه ای مواجه خواهید شد که نمایانگر ثبت و تأیید پیام شما برای تیم پشتیبانی آیگپ است و همزمان کد پیگیری درخواست خود را می توانید ببینید و نیز پیامک تأیید آن را نیز دریافت خواهید نمود؛ تیم پشتیبانی آیگپ در اولین فرصت ممکن درخواست شما را بررسی کرده و پاسخگوی شما خواهند بود.

4 25 300x200