مشاهده لیست جلسات فعال

اپلیکیشن آیگپ در سیستم عامل های  دیگر نیز قابل استفاده بوده و این امکان به کاربر داده شده تا با دستگاه هایی نظیر تبلت و رایانه نیز به حساب کاربری خود متصل شود.

برای مشاهده دستگاه های متصل به حساب کاربری تان وارد بخش تنظیمات شوید. در قسمت "حریم خصوصی و امنیت"  گزینه ی " جلسات فعال" به چشم میخورد که با کلیک کردن بر روی آن میتوانید دستگاه های متصل را بررسی نمایید.

003 3 300x200002 3 300x200

در بخش " جلسه ی فعلی"  اطلاعات مربوط به وسیله ای که کاربر دردست دارد و درحال استفاده از آن می باشد را میتوان مشاهده نمود. اطلاعاتی نظیر اسم و نوع دستگاه، کشور، زمان اولین اتصال به حساب کاربری و IP.

001 3 300x200

در بخش  "بستن همه جلسات" میتوان اطلاعات مربوط به اتصال دستگاه های دیگر را مشاهده نمود. این اطلاعات شامل اسم و نوع دستگاه، کشور، زمان اولین اتصال به حساب کاربری و IP میباشد.

چک کردن و بررسی سایر جلسات فعال به کاربر این امکان را می دهد که در صورتی که دستگاه یا فرد دیگری از حساب کاربری وی استفاده می کند و به نحوی به اطلاعات شخصی و کاربری او دسترسی دارد، فعالیتش متوقف شود و در حقیقت با استفاده از گزینه بستن و یا بستن همه جلسات دسترسی یکی ازز  دستگاه ها و یا تمامی دستگاه ها قطع شود.